Hakkımızda

Radyo Madyo, cebinizdeki radyodur.

Radyo dinlemek istediğiniz her an yanınızda olan Radyo Madyo ile her tarz müziği dinleyebilme keyfini yaşayacaksınız. İstediğiniz radyoları CD kalitesinde dinlemenin yanı sıra, tasarruflu pil ve internet kullanımı sayesinde saatlerce hiç kapatmadan dinleyebilir, bulunduğunuz her yerden ulaşabilir, dinlediğiniz şarkıların bilgilerini görebilirsiniz.

Radyo Madyo uygulamamızın son sürümüne eklediğimiz “Alarm” ve “Uyku Modu” eklentileriyle, uyanırken ve uyumaya hazırlanırken de yanınızdayız. Alarm eklentisi ile uyanmak istediğiniz saati ve hangi radyo ile uyanmak istediğinizi seçmeniz yeterli. Gerisini Radyo Madyo sizin için yapacaktır. Aynı zamanda uyumaya hazırlanırken de müzik dinlemeyi sevenler için hem pilinizi hem de internetinizi düşünen Uyku Modu sekmesi sayesinde radyonuzun kapanmasını istediğiniz saati belirlemeniz yeterli olacaktır.

Gün boyu kesintisiz ve arka planda da çalışan Radyo Madyo ile radyolar arasında keyifli gezintiler yapabilir, istediğiniz anda ve istediğiniz tarzda en sevilen şarkıları geniş bir arşiv ile dinleyebilirsiniz.

Radyo Madyo; sizden hiç ayrılmayan, cebinizden çıkaramayacağınız radyo!